Odluka o imenovanju osoba ovlaštenih za postupanje u slučaju povrede prava učenika

Odluka o imenovanju osoba ovlaštenih za postupanje u slučaju povrede prava učenika

Odluka o imenovanju Upisnog povjerenstva za provedbu postupka elektroničkih prijava i upisa učenika 1. razreda Srednje škole Plitivička jezera u Učenički dom u školskoj godini 2023./2024.

Odluka o imenovaju Upisnog povjerenstva za provedbu upisa učenika 1. razreda Srednje škole Plitvička jezera u Učenički dom u školskoj godini 2023./2024.

Odluke o Povjerenstvima za borbu protiv pušenja

Odluka o imenovanju Povjerenstva za borbu protiv pušenja

Odluka o izmjeni Odluke o imenovanju Povjerenstva za borbu protiv pušenja

Odluka o imenovanju Povjerenstva za borbu protiv pušenja Učenički dom

Odluka o imenovanju Upisnog povjerenstva za provedbu postupka elektroničkih prijava i upisa učenika 1. razreda Srednje škole Plitivička jezera u Učenički dom u školskoj godini 2022./2023.

Odluka o imenovaju Upisnog povjerenstva za provedbu upisa učenika 1. razreda Srednje škole Plitvička jezera u Učenički dom u školskoj godini 2022./2023.

Odluka o imenovanju Upisnog povjerenstva za provedbu postupka elektroničkih prijava i upisa učenika u 1. razred Srednje škole Plitvička jezera u školskoj godini 2022./2023.

Odluka o imenovanju Upisnog povjerenstva za provedbu upisa u 1.razred Srednje škole Plitvička jezera u školskog godini 2022./2023.

Odluka o imenovanju Upisnog povjerenstva za provedbu postupka elektroničkih prijava i upisa učenika 1. razreda Srednje škole Pltivička jezera u Učenički dom u školskoj godini 2021./2022.

Odluka o imenovaju Upisnog povjerenstva za provedbu upisa učenika 1. razreda Srednje škole Plitvička jezera u Učenički dom u školskoj godini 2021./2022.

Odluka o izmjeni Odluke o imenovanju Upisnog povjerenstva za provedbu upisa u 1. razred Srednje škole Plitvička jezera u školskoj godini 2021./2022.

Odluka o izmjeni Odluke o imenovanju Upisnog povjerenstva za provedbu upisa u 1. razred Srednje škole Plitvička jezera u školskoj godini 2021./2022.

Odluka o imenovanju Upisnog povjerenstva za provedbu upisa u 1. razred Srednje škole Plitvička jezera u školskoj  godini 2021./2022.

Odluka o blagajničkom poslovanju

1.Odluka

Zakon o izmjenama i dopunama

1. Zakon o izmjenama i dopunama Zakona o odgoju i obrazovanju